Help your business grow by creating your next online presentation with Cevian, a business virtuoso.

Recent Posts_

Al. Tadeusza Kościuszki 47 (42) 628 70 00 zlm@zlm.lodz.pl
Back to top

Zarząd Lokali Miejskich Łódź, ZLM Łódź

  /  Aktualności   /  Chcesz wynająć lokal użytkowy? Mamy ich aż 78!

Chcesz wynająć lokal użytkowy? Mamy ich aż 78!

Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi oferuje na wynajem duży pakiet 78 lokali użytkowych do prowadzenia działalności gospodarczej. Najwięcej, bo aż 28, w Śródmieściu. Gdzie znajdują się pozostałe?

Do wzięcia jest także 19 lokali na Polesiu, 17 na Górnej, 10 na Bałutach i 4 na Widzewie. Do tego dochodzą także cztery stanowiska w miejskich halach targowych: „Górniak” (3 lokale) i przy ul. Małej.

Smaczkiem wśród ofert jest lokal po kultowym barze „Pieczarka” przy ul. Piotrkowskiej 106, który był ulubioną śniadaniownią wielu łodzian jeszcze na długo przed tym, nim przybytki serwujące śniadania stały się modne. Zajmujący parter i suterenę lokal w sąsiedztwie Urzędu Miasta Łodzi funkcjonował od 1976 roku, a charakterystyczne wejście po schodach do piwnicznych pomieszczeń obok nieistniejącego już Horteksu zna zapewne większość łodzian.

Jadłodajnia serwująca dania polskiej kuchni w przystępnych cenach przez lata wyrobiła sobie dobrą markę. Ciekawe, czy nowy najemca, o ile znajdzie się zainteresowany, będzie chciał kontynuować gastronomiczne tradycje tego miejsca?

Publiczny przetarg ustny na wynajem oferowanych lokali odbędzie się w formie licytacji wysokości stawek czynszu i odbędzie się 29 grudnia. Wszyscy zainteresowani udziałem w licytacji muszą do 23 grudnia wpłacić wadium za lokal, którego stawkę czynszu chcą licytować.

Licytacje odbędą się w reżimie sanitarnym.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.zlm.lodz.pl/lokale-uzytkowe/lokale202112/

źródło informacji: ZLM

OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW
W ZARZĄDZIE LOKALI MIEJSKICH
W CZASIE EPIDEMII

SZANOWNI PAŃSTWO

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, na podstawie § 21 ust. 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 861, 879, 905, 957 1013, 1054, 1116, 1125, 1145, 1262, 1583, 1754, 1878, 1967 i 2177) Zarząd Lokali Miejskich wprowadził do dnia 17 grudnia 2021 r. ograniczenia w wykonywaniu przez Zarząd Lokali Miejskich, zwany dalej ZLM, zadań o charakterze publicznym polegające na konieczności umówienia przez interesanta terminu spotkania w ZLM.

Bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się po uprzednim umówieniu drogą telefoniczną przez interesanta terminu spotkania w siedzibie ZLM, tj. przy al. T. Kościuszki 47 lub Rejonie Obsługi Najemców właściwym wg miejsca zamieszkania interesanta.

Wszelkie dokumenty i wnioski do ZLM, można również składać elektronicznie na adres e-mail: zlm@zlm.lodz.pl , za pośrednictwem poczty lub poprzez umieszczenie w pojemnikach ustawionych przy wejściach do budynków ZLM oraz Rejonach Obsługi Najemców.

zobacz szczegóły >>

UWAGA
ZMIANA NUMERU KONTA BANKOWEGO.

Od 1 stycznia 2022 r. obsługę bankową łódzkiego magistratu przejmie Bank Pekao SA. Spowoduje to zmianę numerów wszystkich kont bankowych najemców.

O numerach indywidualnych rachunków bankowych Zarząd Lokali Miejskich poinformuje Państwa odrębnym pismem.

Skip to content